Положення
про організацію та проведення регіональної кампанії
«Віктор Веретенников: погляд на життя»
І. Загальні положення
1.1. Регіональний проект бібліотек Дніпропетровщини «Читаємо разом» ініціює проведення в 2019 році регіональної кампанії «Віктор Веретенников: погляд на життя» в рамках ознайомлення з творчістю нашого земляка.
1.2. Загальне керівництво регіональною кампанією здійснює Управління культури, національностей і релігій обласної державної адміністрації.
1.3. Безпосереднє керівництво, підготовку, організацію та проведення регіональної кампанії здійснюють Дніпропетровська бібліотечна асоціація (ДБА) та КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія».
ІІ. Мета і завдання
2.1. Сприяння духовному та культурному розвитку мешканців Дніпропетровської області. Привернення уваги та формування інтересу до творчої спадщини українського письменника, заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України, бізнесмена, громадського і політичного діяча Віктора Веретенникова.
2.2. Просування та популяризація літературної творчості серед місцевих громад шляхом активізації інформаційної, просвітницької діяльності та сучасних інтернет-технологій.
2.3. Розширення партнерських зв’язків та встановлення нових змістовних контактів між державними та громадськими організаціями міста, області, країни з метою збереження та подальшого розвитку кращих традицій вітчизняної культури.
ІІІ. Умови проведення
3.1. У кампанії беруть участь публічні, спеціальні, спеціалізовані бібліотеки області, мешканці регіону.
3.2. Регіональна кампанія передбачає:
 розробку та реалізацію календарного плану кампанії на лютий-вересень 2019 року в кожній міській, районній ЦБС та окремій бібліотеці;
 проведення в бібліотеках різноманітних заходів із популяризації творчості Віктора Веретенникова (книжкові виставки та відкриті перегляди літератури, інформаційні огляди джерел інформації, тематичні літературні вечори, вечори-портрети, голосні читання, літературні години, історико-етнографічні дослідження та ін.);
 організацію конкурсів, вікторин, круглих столів, фотовиставок, квестів;
 підготовку методичних, методико-бібліографічних та інформаційних видань, розробку плакатів та буклетів;
 проведення вуличних опитувань, інтерв’ювання, інтерактивного спілкування з мешканцями регіону, анкетування в публічних бібліотеках, бібліотеках навчальних закладів, громадських організаціях.
3.3. По завершенню регіональної кампанії складається інформаційний звіт (обсяг до 5 стор.) про участь бібліотек міста (району) в кампанії і надсилається до відділу наукової організації і методики бібліотечної роботи КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» до 1 жовтня 2019 року на паперових (за можливістю) та електронних носіях.
3.4. Усі матеріали (методичні, інформаційні, бібліографічні, авторські роботи) учасників регіональної кампанії повинні бути оформлені в інформаційне портфоліо «Віктор Веретенников: погляд на життя» із зазначенням бібліотеки міста (району), окремої бібліотеки.
3.5. За результатами регіональної кампанії визначатимуться бібліотеки-переможці, які будуть відзначені спеціальними дипломами та подяками.
ІV. Критерії оцінки матеріалів
та інформаційне супроводження кампанії
4.1. Матеріали оцінюються за наступними критеріями:
 Різноманітність інформаційних та просвітницьких заходів.
 Оригінальність задуму, індивідуальний творчий стиль.
 Змістовність, інформативність та результативність заходів.
 Налагодження нових партнерських зв’язків.
 Запровадження нових бібліотечних послуг.
 Наявність презентаційного матеріалу.
 Рівень популяризації кампанії в місцевих засобах масової інформації.
 Використання нових інформаційних технологій.
4.2. Інформаційне супроводження кампанії забезпечує регіональний інформаційно-методичний збірник «Бібліотечна Дніпропетровщина» та спеціальна сторінка на веб-сайті ОУНБ: www.libr.dp.ua
V. Термін проведення
5.1. Регіональна кампанія проводиться в період з 1 лютого по 30 вересня 2019 року.
5.2. Комісія з підведення підсумків кампанії розглядає матеріали, надіслані в КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», з 1 по 31 жовтня 2019 року.
5.3. Для оцінки представлених матеріалів та підведення підсумків регіональної кампанії створюється журі, до складу якого входять висококваліфіковані фахівці публічних, спеціальних та спеціалізованих бібліотек, представники громадських організацій області. Склад журі затверджується правлінням Дніпропетровської бібліотечної асоціації.
5.4. Підведення підсумків регіональної кампанії «Віктор Веретенников: погляд на життя» та відзначення переможців відбудеться в приміщенні КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» в листопаді 2019 року.
Контакти організаторів регіональної кампанії
КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені
Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія»
Дніпропетровська бібліотечна асоціація
49006, м. Дніпро, вул. Ю. Савченка, 10
тел. (0562) 770-57-32; (0562) 770-84-68
тел./факс (056) 770-84-68
e-mail: metod@libr.dp.ua
Детальна інформація на сайті:
http://www.libr.dp.ua
Кiлькiсть переглядiв: 224

Коментарi