Вулична акція "Зі спортом дружити - здорово жити!"

2018-04-04

/Files/images/svyata/den_sportu/IMG_20180404_102121.jpg

6 квітня - Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку.

До цього дня вчені та історики не можуть прийти до однозначного висновку - де ж вперше людина вигадала спорт. Це не дивно, так як діяльність, яку сучасна наука відносить до такого поняття, як заняття спортом, була притаманна без винятку всім людям по всій землі і схоже, що в усі часи. Змагання, гра, розвага, активний відпочинок, численні інтелектуальні вправи, досягнення кращих результатів, тренування фізичних та інших навичок, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає в себе це широке поняття. І не дивлячись на максимальний накал зусиль і емоцій, які іноді додаються при занятті спортом, однозначно одне - це абсолютно мирний процес. Він сприяє розвитку і є життєствердним в усіх відношеннях.

Відзначаючи ці характерні і безцінні моменти спортивної діяльності для кожної людини і для суспільства в цілому, враховуючи ряд міжнародних ініціатив, 23-го серпня 2013-го року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію № A/RES/67/296, в якій проголосила 6-е квітня Міжнародним днем спорту на благо миру та розвитку.

Бібліотека підтримала це свято, провівши 4 квітня вуличну акцію "Зі спортом дружити - здорово жити!". Бібліотекарі розповідали перехожим про Міжнародний день спорту, популяризували літературу спортивної тематики, яка є в бібліотеці, розповсюджували тематичні флаєри.

/Files/images/svyata/den_sportu/IMG_20180404_102656.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 72

Коментарi