БІБЛІОТЕКА МОТИВУЄ МОЛОДЬ ВИВЧАТИ СВОЇ ПРАВА.

4 грудня в Орджонікідзівську бібліотеку на зустріч з молоддю завітали регіональні організатори Десятого мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

В Дніпропетровській області організацію фестивалю взяла на себе Дніпропетровська обласна молодіжна громадська організація «МІКС» в партнерстві з Дніпропетровською обласною універсальною науковою бібліотекою. Перегляди проблемних короткометражних авторських кінострічок проводяться в різних куточках Дніпропетровська та області починаючи з 2 грудня. На базі бібліотек та навчальних закладів кіноперегляди збирають молодіжну глядацьку аудиторію. Вони вже відбулися у Дніпропетровську та Марганці. Долучилось до фестивалю й наше славне місто.

Представники шкільних та професійно-технічних навчальних закладів, об’єднані у європейські клуби, постійні гості бібліотечних заходів присвячених правам людини. Вони завжди прагнуть отримувати корисну інформацію та спілкуватись з однолітками в стінах бібліотеки. Саме тому перед початком кіноперегляду, який відбувся у актовому залі професійно-технічного училища, молодь завітала у бібліотеку. Проведення мотивуючих ігор налаштувало підлітків на позитивне сприйняття кінострічок та формування власної думки щодо висвітлених авторами проблем.

«Позитивний ефект таких кінопереглядів в тому, що підлітки замислюються над питаннями які є невирішеними для них. Важливо, щоб молодь знала свої права, бачила проблеми пов’язані з їх порушенням та вміла себе захистити» - зазначила Катерина Зезюліна, голова ДОМГО «МІКС».

Вже наступного дня інші стрічки фестивалю побачать європейські клуби міста Дніпродзержинська.

/Files/images/advokat_big.jpg

Фото з заходу, ви можете переглянути в рубриці "Галерея" у альбомі під назвою "Право"

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi