/Files/images/70934.jpg

25.10.2013г. В читальном зале ЦГБ для взрослых состоялся вечер памяти "Перед вечным огнем подвига и славы"посвященный освобождению Украины от немецко-фашистских захватчиков. В гостях Почетный гражданин нашего города, активный общественный деятель,почетный читатель библиотеки Василина Трофимовна Линская. Она рассказала учащимся 10-11 классов про освобождение Украины в 1943-1944гг. Помните какой дорогой ценой досталась Победа нашим отцам и дедам. Не забывайте их подвиг, делайте все возможное для того, чтобы память о них жила в веках.

Фото з заходу ви можите подивитись у нашій галереЇ

/Files/images/i360827409_62983_6.gif

7 жовтня у міській дитячій бібліотеці пройшов екскурс в історію "Я знаю вас, козаки - запоріжці", присвячений Дню українського козацтва. його відвідали учні 1 - Б класу СЗШ №5. Для наймолодших читайликів цей захід приніс цікаві елементарні відомості про козаків: хто вони, де жили, чим займалися.

Фото з заходу ви можите подивитись у нашій галереї в розділі "Дитяча бібліотека - про козаків"/Files/images/i360827409_62983_6.gif

2 жовтня у Орджонікідзевській міській дитячій бібліотеці відбувся святковий захід, присвячений 45 - річчю їїстворення.

На ювілей завітали кращі читачі, друзі, партнери, помічники і шанувальники бібліотеки. Святкування відбулося без зайвого пафосу у теплій, дружній, святковій та веселій атмосфері. Нагородили кращих читачів, показали якими бувають читачі, побажали подальшого розвитку бібіліотеці.

Проглянути фото з заходу ви зможете зайшовши в галерею під назвою "У дитячій бібліотеці свято".

/Files/images/i360827409_62983_6.gif

1.10.2013 у центральній міській бібліотеці відбулося чергове засідання клубу за інтересами "Надвечір'я" під назвою - "Осеннее путешествие на корабле жизни". Присвячений захід був життєвим зупинкам присутніх. кожен розповів історію свого кохання, історію своєї першої зустрічі з майбутніми коханими половинками. згадали, як ходили на побачення, як палали серця романтикою. Звучали пісні юності, дитинства. присутні розповідали давно забуті байки та історії з життя. Звучали авторські вірші про любов, про вірність, дружбу, любов до рідного краю. Захід відбувся в теплій, невимушеній обстановці. Усі присутні залишилися задоволеними.ЗАпрошуємо Вас до галереї подивитись фото

"Засідання клубу за інтересами "Надвечір'я".

Кiлькiсть переглядiв: 213

Коментарi