/Files/images/82699924_icon.jpg Кожен рік 7 квітня у світі відзначається Всесвітній день здоров'я. От і в читальному залі центральної міської бібліотеки пройшли спортивно – бібліотечні ігри присвячені цій даті. На захід були запрошені учні СЗШ №4, 8 класу (кл. кер. Балак І. А.) та 10 класу (кл. кер. Волкова А. М.). Тема спорту та здорового способу життя була розкрита шляхом проведення розважальних ігр та бесідою про нестандартні види спорту.
Діти з інтересом, приймали участь у міні конкурсах. Читали вірші на пам’ять стрибаючи на скакалці (а одна дівчина стрибаючи розповіла вірш на англійській мові!!!), та крутячи хула – хуп (цей нелегкий тягар узяв на себе один з небагатьох присутніх на заході юнак, до речі в нього крутити хула – хуп та розповідати вірш вийшло так гарно, що позаздрили б і олімпійські чемпіонки). Практикувались у пантомімі та малюванні розгаданих загадок. Проходили по «доріжці здоров’я» де на кожну букву називали слово пов’язане зі здоров’ям та спортом. Вчились тримати рівно спину за допомогою стародавнього способу – носіння книги на голові. Збирали з букв слова про спорт.
Присутні за кожен конкурс отримували по маленькій цукерці, а в кінці було виявлено найактивніших учасників та нагороджено грамотами. А такими виявились учениця 8 класу Гриценко Оксана та учениця 10 класу Шавиріна Евгенія.
Також усі учасники заходу отримали медалі за участь і невеличкі пам’ятки про здоровий спосіб життя!
Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері.

Фото з заходу ві можите продивитись у розділі ГАЛЕРЕЯ, у папці "Я обираю спорт та здоров'я"
Кiлькiсть переглядiв: 202

Коментарi